Biuro tłumaczeń – przydatne informacje

Zadzwoń do nas!

+48 797 792 460

Nasze usługi tłumaczeniowe

Biuro tłumaczeń - świadczone usługi

Na tej stronie prezentujemy przydatne informacje dotyczące specyfiki pracy biura tłumaczeń, m.in. czym zajmuje się biuro tłumaczeń, jakie są obowiązki tłumacza przysięgłego, w jakich sytuacjach cywilnoprawnych obecność tłumacza przysięgłego jest obowiązkowa, w jaki sposób przygotowywane są wyceny, jak obliczana jest ilość stron tłumaczenia przysięgłego. Na te i wiele innych pytań znajdziecie Państwo odpowiedź klikając na poszczególne artykuły. Baza przydatnych informacji będzie stopniowo rozszerzana o kolejne artykuły dotyczące pracy tłumacza oraz biura tłumaczeń

Nasz zespół to najlepsi tłumacze przysięgli. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi, gwarantujemy najwyższą jakość i staranność przekładu!

Agata Andrzejewska, właścicielka biura, posiada ponad 15 lat doświadczenia jako tłumacz przysięgły języka angielskiego.

Tłumaczymy dokumenty techniczne oraz dokumentację medyczną.

Ślub z cudzoziemcem? Kupno mieszkania, otwarcie nowej spółki, negocjacje handlowe?

Pomagamy w każdej sytuacji gdzie tłumacz przysięgły jest niezbędny!

zgoda na wyjazd dziecka za granicę

Zgoda na wyjazd dziecka za granicę – co musisz wiedzieć przed wyjazdem, jak przygotować zgodę na wyjazd dziecka za granicę. Ekspresowe tłumaczenie zgody na wyjazd dziecka!

Dowiedz się jakie są wymagane dokumenty by zawrzeć związek małżeński z cudzoziemcem. Kiedy obecność tłumacza przysięgłego jest obowiązkowa?

Tłumaczenia ustne – dowiedz się kiedy potrzebna lub obowiązkowa jest obecność tłumacza w urzędzie lub u notariusza.

Jakie dokumenty potrzebne są by zarejestrować sprowadzone z zagranicy auto w Polsce. Najpopularniejsze dokumenty wymagane przy rejestracji.

Jak obliczany jest koszt tłumaczenia przysięgłego, w jaki sposób przygotowywane są wyceny tłumaczeń pisemnych oraz ustnych.

Kim jest tłumacz przysięgły, jakie ma uprawnienia i obowiązki. W jakich sytuacjach cywilnoprawnych obecność tłumacza przysięgłego jest obowiązkowa.

Tłumaczenie matury – zamów tłumaczenie świadectwa dojrzałości bez wychodzenia z domu!

Co to jest strona tłumaczeniowa, jak obliczyć ilość stron tłumaczeniowych tekstu, który ma zostać przetłumaczony, jak sprawdzić ilość znaków w tekście.

Co to jest strona tłumaczeniowa, jak obliczyć ilość stron tłumaczeniowych tekstu, który ma zostać przetłumaczony, jak sprawdzić ilość znaków w tekście.

Виконуємо переклад будь-яких текстів і документів з української (російської) на польську мову та навпаки. Ми виконуємо свою роботу швидко.