BIURO TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH

Agata Andrzejewska

Zadzwoń do nas!

Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami o naszej firmie, naszym wieloletnim doświadczeniu oraz przede wszystkim o profesjonalistach, z którymi współpracujemy na co dzień.

Jako biuro tłumaczy gwarantujemy najwyższą jakość oraz terminowość i zaangażowanie. Każdy powierzony nam dokument tłumaczony jest przez człowieka. W celu uniknięcia jakichkolwiek nieścisłości wszystkie przygotowywane przez nasze biuro tłumaczenia są dwukrotnie sprawdzane.

Nasze biuro tłumaczeń mieści się w centrum Łodzi przy ulicy Gabriela Narutowicza 94, lokal 17 piętro 3. W pobliżu znajduje się wygodny parking

BIURO TŁUMACZY

Biuro Tłumaczy Przysięgłych Agata Andrzejewska powstało w 2004 roku.

Jest kontynuacja indywidualnej działalności przekładowej, która z kolei wyrosła z zainteresowania językoznawstwem i translatoryką właścicielki biura.

HISTORIA BIURA

Biuro Tłumaczy Przysięgłych Agata Andrzejewska istnieje od ponad 16 lat.

W tym czasie przetłumaczyliśmy dziesiątki tysięcy dokumentów oraz wspomogliśmy swoimi umiejętnościami kilkaset firm oraz kilka tysięcy klientów indywidualnych.

AGATA ANDRZEJEWSKA - WŁAŚCICIEL BIURA

Tłumacz przysięgły języka angielskiego od 2004 roku. Filologię angielską ukończyła z trzecim wynikiem na roku.

Swoje umiejętności tłumaczeniowe szkoliła nie tylko na studiach filologicznych w ramach wybranej specjalizacji tłumaczeniowej, ale również podczas licznych kursów językowych i pobytów za zagranicą w trakcie studiów.

Ukończyła studia podyplomowe w zakresie tłumaczeń ustnych i pisemnych w Ośrodku Badań i Studiów Przekładowych Uniwersytetu Łódzkiego oraz zarządzania projektami na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej.

ŚWIADCZONE USŁUGI TŁUMACZENIOWE

Świadczymy usługi w zakresie tłumaczenia pisemnego i ustnego z większości języków europejskich oraz ważniejszych języków pozaeuropejskich.

Gwarantujemy krótkie terminy realizacji oraz fachową i przyjazną obsługę. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze.

AGATA ANDRZEJEWSKA - DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Od ponad 10 lat tłumacz przysięgły języka angielskiego, wcześniej lektor języka angielskiego.

Należy do największego i najbardziej prestiżowego stowarzyszenia tłumaczy przysięgłych i specjalistycznych – TEPIS, które od lat dba o kształcenie tłumaczy i odpowiednią rangę tego zawodu w Polsce.

Posiada uprawnienia tłumacza technicznego nadane przez Naczelną Organizację Techniczną.

Specjalizuje się w tłumaczeniach technicznych, prawnych i medycznych.

ZESPÓŁ TŁUMACZY

Zespół naszych tłumaczy to osoby doświadczone, w większości z uprawnieniami tłumacza przysięgłego.

Współpracujemy z najlepszymi tłumaczami, którzy od lat wykonują zlecenia dla osób indywidualnych, firm i instytucji.

Współpraca z renomowanymi tłumaczami przysięgłymi, gwarantuje Państwu terminowość i solidność realizacji powierzonych nam zadań, a także pełną poufność i gwarancję najwyższej jakości tłumaczenia.

ZAMÓW WYCENĘ

Gwarantujemy szybką odpowiedź!